پمپ هیدرولیک لیفتراک

پایتخت پارت با بیش از 10 سال سابقه در واردات پمپ های هیدرولیک لیفتراکی مفتخر است اعلام کند که تمامی پمپ های مرتبط با لیفتراک های سهند - سپاهان - کوماتسو - تویوتا - هایستر - دوو -نیسان آریا و غیره را با قیمت رقابتی و کیفیتی تضمینی به دستگاه داران محترم تقدیم میکند.

 

 

پمپ هیدرولیک لیفتراک سهند

****

*تمامی پمپ های هیدرولیک لیفتراک های سهند SD  و DV  اعم از پمپ بالابر - پمپ فرمان - پمپ گیربکس 72X - 33X

*تمامی پمپ های هیدرولیک لیفتراک های 3تن و 5 تن سپاهان

*تمامی پمپ های هیدرولیک لیفتراک های کوماتسو از خط 2 تا خط 20

*تمامی پمپ های هیدرولیک لیفتراک های تویوتا از 2F تا 7F

 

پمپ هیدرولیک لیفتراک هایستر

****

پمپ هیدرولیک لیفتراک کوماتسو

 

****

پمپ هیدرولیک لیفتراک تویوتا

 

****

برای کسب آگاهی از قیمت و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

 

09129407024

 

02165811872

****

پمپ هیدرولیک در لیفتراک را میتوان یکی از حساس ترین و مهم ترین قطعات در لیفتراک نام برد به عبارت دیگر می توان گفت پمپ هیدرولیک قلب تپنده ی هر لیفتراکی می باشد  به همین جهت ارزش کار و اهمیت داشتن یک پمپ هیدرولیک مناسب و با کیفیت نمایان می شود .

سیستم کارکرد پمپ هیدرولیک در لیفتراک بدین صورت می باشد که پمپ هیدرولیک انرژی لازم خود را از موتور و یا گیربکس دستگاه لیفتراک میگیرد و با توجه به دستور و فرمونی که از شیر تقسیم هیدرولیک در لیفتراک دریافت میکند عمل میکند. پمپ هیدرولیک لیفتراک از جمله لوازم یدکی هایی می باشد که اکثرا تحت فشار کاری و اصطلاحا زیر بار می باشد و به همین علت استحلاک و خرابی در پمپ هیدرولیک لیفتراک زیاد می باشد.

از این رو خرید پمپ با کیفیت  و یا تعمیر و بازسازی درست می تواند امری مهم برای دستگاه داران عزیز به شمار بیاید ،  پایتخت پارت با کادری مجرب و سابقه ای 15 ساله در تعمیرات تخصصی و به ضمانت کارکرد انواع پمپ هیدرولیک در خدمت شما  سروران گرامی می باشد. همچنین این مجموعه مفتخر است اعلام کند فروش انواع پمپ آکبند انواع لیفتراک را با قیمتی مناسب برای شما میسر کرده است.

 

(پمپ هیدرولیک لیفتراک کوماتسو ، پمپ هیدرولیک لیفتراک تویوتا ، پمپ هیدرولیک لیفتراک سهند ، پمپ هیدرولیک لیفتراک هایستر ، 

پمپ هیدرولیک لیفتراک سپاهان ، پمپ هیدرولیک لیفتراک کلارک ، پمپ هیدرولیک لیفتراک نیسان ، پمپ هیدرولیک لیفتراک دوو)

 

تماس : 02165811872

09129407024